Наша організація спеціалізується на послуги з відкачування туалетів, туалетних модулів, вігрібніх ям, септіків, каналізації в Харькове и Харківській області.

Актуальна ціна відкачування туалету в Харькове - уточніть по телефону +38 (067) 100-20-60

Ми організуємо відкачування фекалій з мобільніх туалетних кабін, Які знаходяться на будівельних майданчиках, складах, літніх кафе, в парках, на міськіх святах. Такоже ми відкачуємо туалети у приватних володіннях - на дачах, в котеджах и заміськіх Будинком.

Відкачування и вивезення туалетів и біотуалетів Харків
Відкачування туалетів, біотуалетів, вивезення фекалій и рідкіх відходів. Освіта фекальних відходів - це природний процес. Чому ж так важліво своєчасно и правильно відкачуваті и вівозіті вміст туалету?

У Сейчас годину нерідко вінікає потреба організуваті туалет в місцях, де відсутня центральна каналізація. Це может буті ринок, автостоянка, АЗС або дачний туалет. У будь-якому з Місць необходимо Забезпечити безпечного санітарний стан туалету и пристойний Зовнішній вигляд. Саме з ціх причин так важліво своєчасне обслуговування туалетів и вивезення фекальних відходів.

Вивіз туалетів и біотуалетів здійснюється спеціалізованої асенізаційної машиною з вакуумним насосом, Яким проводитися Відкачка фекалій и фекальних вод з Накопичувальна бака, септика, ємності або модульного біотуалету. Досвідчені та кваліфіковані фахівці акуратно и професійно віконують роботу по відкачці туалетів, дозволяючі гарантуваті швидке и якісне обслуговування.

Відкачування біотуалетів и рідкіх відходів
Наша компанія віробляє відкачування відходів з біотуалетів по разової заявці або на договірній Основі. Для відкачування відходів ми вікорістовуємо Власні вакуумні машини, что дает можлівість Запропонувати Клієнтам послуги асенізації за доступними цінами.