Наша компанія надає послуги з обслуговування каналізаційних насосних станцій (КНС) в Харкові і Харківській області. Ремонт і очищення КНС можуть виконувати тільки досвідчені майстри, які мають всі дозволи на проведення даного виду робіт, так як неправильне поводження з каналізаційної насосної станцією може призвести до небезпечних наслідків.

Причиною поломки або неправильної роботи КНС часто є забруднення ключових механізмів станції відходами. Для уникнення таких ситуацій наші фахівці проводять відкачку мулу і виробляють чистку КНС.

Засмічення всередині системи КНС небезпечні не тільки тимчасовим простоєм системи, але і повною її дисфункцією. Чим гірше відбувається обслуговування каналізаційних насосних станцій, тим сумніше стають наслідки. Деякі поломки навіть можуть не піддаватися ремонту.

Видаляти забруднення самостійно не варто. Недосвідчений людина може тільки погіршити ситуацію, що склалася і, якщо система ще працює, повністю вивести її з ладу.

Для робіт з очищення системи каналізаційної насосної станції ми використовуємо точне і потужне обладнання. Воно допомагає дістати відходи, які знаходяться на пристойній глибині. Також наше обладнання дає можливість працювати з різними трубами всіх діаметрів.

Найчастіше виникають такі проблеми на каналізаційній насосній станції:
- станція забруднена мулом;
- велике скупчення різного сміття;
-або буває також великий обсяг стоків і система не в змозі впоратися з потоком.

Важливо проводити весь комплекс сервісних робіт і послуг вчасно та за допомогою професійної компанії, яка якісно і оперативно виконає свої зобов'язання перед замовником. Наша компанія має власний парк сервісних механізмів зарубіжних виробників, що значно прискорює проведення робіт з очищення КНС і транспортування вмісту до офіційних місцях для скидання.

Високий рівень відповідальності, безперервне вдосконалення обладнання і техніки, а також ідеальне поєднання ціни та якості - основні, але далеко не єдині переваги компанії ТОВ «ХТКВО».

Можливо вам буде цікаво дізнатися про послуги "мулосос в Харкові". Мулосос - це сучасне обладнання для очищення вигрібних ям, каналізаційних колодязів, каналізаційних насосних станці, септиків і зливової каналізації від відкладень мулу та іншого засмічення.