Одним з найбільш дієвих способів прочищення каналізації є гідродинамічний спосіб. Головним завданням даного способу очищення є повне руйнування всіх з'явилися в трубопроводі відкладень, а також подальше їх видалення, тобто повна промивка труб.

Принцип роботи гідродинамічної прочищення: очищення відбувається за рахунок руйнування, подрібнення і подальшого вимивання відкладень під високим тиском (від 150 bar) і великим протокою води. Для гідродинамічної прочищення використовуються різного виду насадки, які підбираються під діаметр труби, тип засмічення і ступінь засмічення, можуть застосовуватися різні апарати високого тиску.

Даний спосіб прочищення дозволяє зруйнувати засмічення будь-якої складності, труби будь-якого діаметру піддаються очищенню, ефективна при будь-якому розгалуженні каналізації, якісно зроблена прочищення дозволяє надовго зберегти каналізацію чистою. Гідродинамічна прочищення каналізації не шкодить трубопроводу і використовується для будь-яких видів труб.

Каналопромивочні машини призначені для аварійної та профілактичної очищення трубопроводів (в т.ч. великого діаметра) систем господарсько-побутової та зливової каналізації, трубопроводів систем водопостачання, відстійників, водостічних приймачів, каналізаційно-насосних станцій та резервуарів чистої води.

Універсальність нашої каналопромивочна машини досягається зміною його технологічних параметрів, шляхом оперативної зміни гідроблоків, рукавів високого тиску та насадок.

Принцип роботи обладнання полягає в гідродинамічному вимиванні забруднень зі стінок труб різного діаметру і переміщенні відходів до каналізаційних відстійників і криниць, з яких вони згодом видаляються Мулососна машинами.

Переваги прочищення каналізації нашою компанією:

Комплексна робота по гідродинамічному очищенню труб і усунення засмічень будь-якої складності;
Діаметр прочищати труб від 50мм - 700мм .;
Нова каналопромивочна техніка, для надання послуг високої якості;
Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
Прийнятні ціни.