Жировловлювач є відстійник, призначений для первинного очищення стічних вод. У ньому відбувається відділення води від жирових забруднень. Жировловлювачі захищають систему каналізації від олійно-жирових забруднень і підвищують ефективність роботи іншого очисного обладнання.
Регулярна і своєчасне очищення жировловлювача є важливою умовою його правильної роботи. Згодом в «жироловках» накопичується жировий осад, тому їх необхідно періодично перевіряти на наявність забруднень і очищати.
Фахівці компанії «ХТКВО» здійснює очистку автоматизованим способом. Даній тип чистки передбачає видалення всіх жирових домішок за допомогою потужної асенізаторської машини і може бути застосована до промислових жировловлювача підприємств громадського харчування, кондитерських цехів і м'ясокомбінатів будь-якої складності.


Крім того, наша компанія проводить утилізацію жиру. При необхідності замовнику надається акт про утилізацію відходів на спеціалізованому полігоні. Сервісне обслуговування жироуловителей на тривалій основі є найбільш економічним і раціональним варіантом для безперебійної та ефективної роботи очисного обладнання, запобігання засмічень і збільшення терміну експлуатації каналізаційної мережі.