ТОВ «ХТКВО» здійснює чистку песькоуловітелей, масло і бензоуловітелей і мулового осаду з автомийок. Робота проводиться спеціалізованою машиною - мулосос. Машини обладнані потужними насосами, які не тільки відкачують рідину, але і при необхідності промивають під тиском резервуари. Така спецтехніка здатна відкачати септик, вигрібну яму, автомийку, біотуалети і т.д. в будь-який час року. Муловий осад вивозиться і утилізується на спеціальних територія КП «Харківводоканал».

Навіщо потрібна утилізація відходів автомийок В роботі мийок витрачається і забруднюється багато води, що шкодить навколишньому середовищу. Вода з маслами і хімікатами, вилита на землю, провокує погіршення її стану. Тому самостійна утилізація осаду автомийок заборонена. Вона проводиться на спеціалізованих підприємствах, де вода відділяється від домішок, після чого може використовуватися повторно. Це дозволяє економно витрачати її і берегти навколишнє середовище.

Як утилізують відходи

Утилізація відходів автомийок проводиться сертифікованими компаніями. Рідина з резервуарів відкачують насосом і виводять з території. Далі осад потрапляє в відстійники, де деякий час знаходиться. В результаті масла і нафтопродукти відокремлюються від води і методом флотації витягуються з відстійника. Інші важкі домішки відкачуються Мулосос. Далі отримані опади вивозяться на полігон для спалювання або бактеріального окислення. Вибір методу залежить від складу домішок.

Переваги нашої відкачування автомийок:

- Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом;
- Нова спецтехніка з потужним сучасним обладнанням, для надання послуг високої якості;
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- По завершенню робіт клієнтові надаються офіційні документи, що підтверджують факт утилізації нечистот;
- Прийнятний рівень цін.