Викачка ям Харків - ТОВ «ХТКВО» здійснює вивезення рідких відходів у великих обсягах з підприємств в місті Харкові та Харківській області, а так само виконуємо викачування ям в Харкові і вивезення рідких нечистот з зливних ям, септиків, відстійників, дворових туалетів в приватному секторі.

Спеціальні асенізаційні автомобілі і висококваліфікований персонал готові в будь-який час виконати викачування ям в Харкові і області та інші роботи будь-якої складності.

Кожен замовник отримує індивідуальний підхід і пошук рішень в нестандартних ситуаціях.

Всі роботи виконуються офіційно і оформляються документально.

Мулосос - це сучасне високотехнологічне пристрій, головним призначенням якого є, вакуумна очищення замулених септиків, вигрібних ям, каналізаційних колодязів, КНС, зливової каналізації і т.д. від нагромадилося мулу або нафтошламу. Це потужна техніка, яка впорається з будь-яким завданням.

До складу илососа входять цистерна, вакуумний насос з приводом, всмоктуюча стріла, гідравлічна, пневматична та електрична системи і додаткове обладнання. Завдяки великому набору інструментів, мулосос з легкістю впорається з такими завданнями, як: відкачка замулених септиків, викачка багаторічної замулення вигрібної ями або навіть почістка дна невеликого декоративного водоймища.

Мулосос призначений для вакуумного очищення колодязів, зливової і каналізаційної мереж від мулу і транспортування його до місця вивантаження.

ТОВ «ХТКВО» здійснює чистку песькоуловітелей, масло і бензоуловітелей і мулового осаду з автомийок. Робота проводиться спеціалізованою машиною - мулосос. Машини обладнані потужними насосами, які не тільки відкачують рідину, але і при необхідності промивають під тиском резервуари. Така спецтехніка здатна відкачати септик, вигрібну яму, автомийку, біотуалети і т.д. в будь-який час року. Муловий осад вивозиться і утилізується на спеціальних територія КП «Харківводоканал».

Навіщо потрібна утилізація відходів автомийок В роботі мийок витрачається і забруднюється багато води, що шкодить навколишньому середовищу. Вода з маслами і хімікатами, вилита на землю, провокує погіршення її стану. Тому самостійна утилізація осаду автомийок заборонена. Вона проводиться на спеціалізованих підприємствах, де вода відділяється від домішок, після чого може використовуватися повторно. Це дозволяє економно витрачати її і берегти навколишнє середовище.

Наша компанія надає послуги з обслуговування каналізаційних насосних станцій (КНС) в Харкові і Харківській області. Ремонт і очищення КНС можуть виконувати тільки досвідчені майстри, які мають всі дозволи на проведення даного виду робіт, так як неправильне поводження з каналізаційної насосної станцією може призвести до небезпечних наслідків.

Причиною поломки або неправильної роботи КНС часто є забруднення ключових механізмів станції відходами. Для уникнення таких ситуацій наші фахівці проводять відкачку мулу і виробляють чистку КНС.

Засмічення всередині системи КНС небезпечні не тільки тимчасовим простоєм системи, але і повною її дисфункцією. Чим гірше відбувається обслуговування каналізаційних насосних станцій, тим сумніше стають наслідки. Деякі поломки навіть можуть не піддаватися ремонту.

Жировловлювач є відстійник, призначений для первинного очищення стічних вод. У ньому відбувається відділення води від жирових забруднень. Жировловлювачі захищають систему каналізації від олійно-жирових забруднень і підвищують ефективність роботи іншого очисного обладнання.
Регулярна і своєчасне очищення жировловлювача є важливою умовою його правильної роботи. Згодом в «жироловках» накопичується жировий осад, тому їх необхідно періодично перевіряти на наявність забруднень і очищати.
Фахівці компанії «ХТКВО» здійснює очистку автоматизованим способом. Даній тип чистки передбачає видалення всіх жирових домішок за допомогою потужної асенізаторської машини і може бути застосована до промислових жировловлювача підприємств громадського харчування, кондитерських цехів і м'ясокомбінатів будь-якої складності.

Очищення басейнів в Харкові, очищення фонтанів і штучних водойм від мулу в місті і Харківської області.

Залежно від виду водойми і ступеня забруднення виконуються наступні види робіт;
- викачка осаду з дна водойми;
- розмиття спеціалізованим обладнанням мулу з дна;
- очищення стінок від шлаку (відстійники);
- очищення від водоростей, інших рослин і різного сміття;

Одним з поширених наслідків порушення біологічного балансу в судовому водоймі є утворення великої кількості водоростей і мулу. З подібною проблемою до нас часто звертаються власники дачних водойм і басейнів, які самостійно не можуть виконати очистку свого водойми від мулу. Ми виконуємо механічну очистку ставка від мулу, яка дає найпомітніші результати. Залежно від ступеня забруднення може знадобитися різна техніка, тому в будь-якому випадку очищення ставка від мулу повинна виконуватися професіоналами.

Для вашої зручності та економії часу ТОВ «ХТКВО» у співпраці з проектантами розробляє і видає паспорти місця тимчасового зберігання рідких відходів для фізичних і юридичних осіб.

Список необхідних документів для юридичних осіб:
1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
2. Правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомого майна.
3. Правовстановлюючі документи на право користування земельною ділянкою.
4. Технічний паспорт на об'єкт нерухомого майна.

Септик - спеціальна ємність, призначена для прийому стічних вод домашніх господарств. Септик є накопичувачем і первинним фільтром використаної в господарстві води, а також каналізаційних відходів. Побутовий септик зазвичай використовується в заміських будинках, котеджах, дачах і інших місцях, де відсутня централізована каналізація.

Ми надаємо повний комплекс послуг по відкачці септиків в Харкові:

Відкачування септиків, очищення септиків - разова відкачування септика асенізаційної машиною;
- обслуговування септиків (очищення і вивезення);
- регулярна відкачка септика;
- чистка септиків в зручний час за узгодженим графіком.

Одним з найбільш дієвих способів прочищення каналізації є гідродинамічний спосіб. Головним завданням даного способу очищення є повне руйнування всіх з'явилися в трубопроводі відкладень, а також подальше їх видалення, тобто повна промивка труб.

Принцип роботи гідродинамічної прочищення: очищення відбувається за рахунок руйнування, подрібнення і подальшого вимивання відкладень під високим тиском (від 150 bar) і великим протокою води. Для гідродинамічної прочищення використовуються різного виду насадки, які підбираються під діаметр труби, тип засмічення і ступінь засмічення, можуть застосовуватися різні апарати високого тиску.

Наша організація спеціалізується на послуги з відкачування туалетів, туалетних модулів, вігрібніх ям, септіків, каналізації в Харькове и Харківській області.

Актуальна ціна відкачування туалету в Харькове - уточніть по телефону +38 (067) 100-20-60

Ми організуємо відкачування фекалій з мобільніх туалетних кабін, Які знаходяться на будівельних майданчиках, складах, літніх кафе, в парках, на міськіх святах. Такоже ми відкачуємо туалети у приватних володіннях - на дачах, в котеджах и заміськіх Будинком.